Power Virtual Agents – GA

A je to tady, nový přírůstek do rodiny Power Platformy se nám přepnul do režimu General Availability https://powervirtualagents.microsoft.com/en-us/blog/microsoft-power-virtual-agents-is-now-generally-available/
Již jej tedy můžeme používat v produkčních scénářích.

Poprvé jsme se s tímto přejmenovaným produktem (původně Dynamics Virtual Agents) mohli seznámit 4.11.2019 na Microsoft Ignite.
Více viz článek třeba zde (v AJ) – https://techcrunch.com/2019/11/04/microsoft-launches-power-virtual-agents-its-no-code-bot-builder/

A co nám vlastně tento agent umožňuje? Jednoduše vytvářet chatboty, které následně můžeme publikovat v podstatě kam se nám zamane, aniž bychom museli složitě programovat. Prostě si takového bota pěkně naklikáme.

Jejich úloha je najít potřebné informace na základě napsaného dotazu v chatovacím okně.
Podpora češtiny je již tradičně u produktů od Microsoftu ne na 100% úrovni a proto prosím přistupovat s rezervou. Nespornou výhodou je integrace na další členy rodiny Power Platformy.
Primárně asi využijeme hlavně Power Automate (Flow), který agentovi může sloužit na pozadí jako zdroj dotazů do všemožných dat, která se nám ve firmě povalují na různých místech.

Aktuální cenovka je nastavena na 1000 USD/2000 sessions/měsíc

K dispozici je i blog se zajímavými novinkami – https://powervirtualagents.microsoft.com/en-us/blog/
Tak hurá do toho, více na adrese – https://powerva.microsoft.com
A nebo zde free trial – https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=2107702&clcid=0x409

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.